НОВІКОВА Анастасія Олександрівна

Доцент кафедри, кандидат технічних наук

Закінчила у 2001 р. Херсонський державний технічний університет (з 2004 р. Херсонський національний технічний університет) за спеціальністю «Фізична та біомедична електроніка» та отримала другу освіту  за спеціальністю «Менеджмент організацій». Дипломи з відзнакою.

У 2007 захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 05.11.17 – «Біологічні та медичні прилади і системи» (ХНУРЕ, м. Харків). У 2011 р. отримала вчене звання доцента.

Рішенням загальних зборів Академії наук прикладної радіоелектроніки затверджена член-кореспондентом (Протокол № 2 від 1 червня 2010 року).

З 2012 по 2018 рік була заступником завідувача кафедри інформаційно-вимірювальних технологій електроніки та інженерії ХНТУ.

Опубліковано більше 300 робіт наукового та навчально-методичного характеру. Опубліковано 3 монографії, 2 навчальні посібники, 3 навчальних підручники.

Викладає дисципліни: «Надання першої допомоги», «Безпека життєдіяльності та основи охорони праці», «Сучасні методи експериментальних досліджень та обробки даних», «Інформаційні технології в науковій діяльності».

Підвищення кваліфікації або стажування: Херсонський обласний центр здоров’я та спортивної медицини. Тема: Моделювання старіння мозку 16.12.2015.    Університет Джона Хопкінса (США), Блюмбергська школа громадської медицини факультету міжнародної медицини. Тема: Перша психологічна допомога 24.10.2018.


Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.