Лабораторія «Електронні тренажери»

Основною метою створення лабораторії є сприяння в підготовці висококваліфікованих кадрів для морського флоту, формування у майбутніх фахівців необхідних професійних компетенцій.
Лабораторія електронних тренажерів призначена для управління тренажерами мережі NTPRO.LAN, а саме тренажерами лабораторій «Інформаційні навігаційні системи», «Засоби електронної навігації», до складу якої входять лабораторії «САРП і РЛС» та «Повнофункціональний навігаційний місток», і лабораторією «Повнофункціональний тренажер судна з динамічною системою позиціонування ».
Під управлінням мається на увазі контроль і управління станом всіх хостів та завдань, на них виконуються і робота з інструкторської програмі Navi Trainer Instructor (розробка вправ, збереження, завантаження вправ, запуск вправ на виконання, формування властивостей об’єктів, що використовуються у вправах). Управління виконується з робочого місця інструктора, оснащене трьома ПК (ПК Інструктори – основне місце управління системою тренажерів, ПК візуалізації і ПК TGS – робочого місця для зв’язку з повнофункціональним ходовим містком.
В лабораторії розміщена стійка з тренажерним обладнанням:
– Сервер Supermicro, на якому піднято домен і встановлено все необхідне програмне забезпечення тренажерів мережі NTPRO.LAN;
– Блок безперебійного живлення сервера;
– Мережеві концентратори і організатори;
– Моделі Model3, Model4 для моделювання динаміки руху суден і цілей;
– Роутер для роздачі інтернету по приміщеннях лабораторій.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.